TENZONA – průmyslové váhy

Řešte jen plánovanou údržbu vaší váhy! Stop výpadkům!

Mějte svůj zisk pod kontrolou! Naše společnost vám dodá spolehlivé průmyslové váhy, které budou odpovídat vašim potřebám. Díky nim dosáhnete přesného měření bez provozních výpadků. Dodáváme silniční váhy, kolejové váhy, plošinové i pásové váhy.

  • Starobělská 1937/4
  • Ostrava - Zábřeh
  • 700 30
  • mapa

Kontaktní osoby

Foto
Foto
Foto
Foto

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Průmyslové váhy Silniční váhy Kolejové váhy


Spolehlivá řešení průmyslového vážení

Naše společnost TENZONA s.r.o. dodává průmyslové váhy na klíč. Za dobu své činnosti jsme provedli více než 1000 úspěšných realizací po celé ČR i v zahraničí. Nabízíme širokou škálu možných řešení s ohledem na konkrétní účely či typy provozů.

Dodáváme nejmodernější vážní technologii, které vám poskytne jistotu správného měření a ochranu proti výpadkům váhy. Kvalitní elektronika slouží jako účinná prevence proti poruchám vážení a neodolná vůči nepříznivým vnějším vlivům  (voda, atmosférické předpětí, extrémní teploty atp.).  

Dodáváme moderní průmyslové váhy

Klíčovým stavebním kamenem naší činnosti jsou zemědělské podniky, sběrné dvory, stavební průmysl, průmyslové váhy pro sklady, strojírenské firmy, elektrárny a další typy provozů.

Jedním z našich hlavních produktů jsou silniční váhy u kterých využíváme tenzometrické snímače POWERCELL® PDX® od firmy Mettler Toledo, u kterých víme, že se díky dlouholetým zkušenostem na ně můžeme spolehnout a zákazník se tak nemusí bát neplánovaných výpadků při vážení a nákladů s nimi spojených.

Další z našich produktů je Přejezdová silniční váha MOBIDYCK která umožňuje online sledování skladovaného zboží a rychlé vážení komodit za efektivní cenové řešení. Jedná se o váhu se snadnou montáží a přemístitelností na různá místa. Váha MOBIDYCK je navržena tak, aby Vám ušetřila čas i peníze. 

Nabízíme také kolejové váhy s nejvyšší možnou kvalitou na trhu. Díky naší dlouholeté praxi navrhujeme osvědčené technické řešení, které splňuje požadavky nejvyšší kvality kolejových vah. Spoléháme se zde také na tenzometrické snímače POWERCELL® PDX®, které zaručí jistotu správného měření.

Dalším naším produktem jsou pásové váhy určené pro automatické vážení materiálu přepravovaného na pásových dopravnících. Váhy lze umístit téměř na jakýkoli dopravník. Pásové váhy řešíme na míru,  proto každý dopravník dosahuje nejvyšší možné přesnosti.

Dále nabízíme zásobníkové váhy určené pro vážení materiálu v zásobnících, silech či nádržích nebo dávkování materiálu. U zásobníkových vah využíváme také snímače POWERCELL® PDX®, které zajistí přesné sledovaní hmotnosti zásobníku.

Dalšími našimi produkty jsou plošinové, jeřábové, speciální váhy (na míru).  U těchto vah nabízíme jak typizované druhy, tak navrhujeme individuální řešení.

Ke všem produktům nabízíme automatizaci vážního procesu, kdy cílem automatizace je zefektivnění vážení, získání jednoznačných přehledů a ušetření nákladů za zaměstnance. Veškeré periferie lze použít, jak k vahám Tenzony, tak k vahám všech výrobců.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.